Ubytování

Nabízíme ubytování ve třech nově vybudovaných apartmánech. Každý apartmán má kuchyňskou linku  se sklokeramickou varnou deskou, lednici, mikrovlnnou troubu a rychlovarnou konvici. Vlastní koupelna se sprchovým koutem a WC. K dispozici je kolárna/lyžárna. Parkování je přímo u domu zdarma.

 

SÁL
Ubytovaní hosté mají k dispozici společenskou místnost - sál. Můžete zde večer posedět u krbu, zahrát si polečenské hry, nebo sledovat TV. Po domluvě je možné připravit pohoštění k posezení včetně alko a nealko nápojů a čepovaného piva. 

TERASA
V létě oceníte posezení na prostorné terase s možností grilování. Budete mít výhled na Kantorstein a sledování západu slunce je zde opravdu fascinující.

ZAHRADA
Zde je možné si večer posedět u ohně. 

 

APARTMÁN č. 1 -  Jednička (pro 1-5 osob) 
Legendární "Jednička" byla opravdu první. Apartmán s plochou 38m2 je kompletně vybaven (LCD-TV, lednice s mrazákem, mikrovlnka, rychlovarná konvice, sklokeramická deska).  Ložnice s manželskou postelí a jednolůžkem, v jídelně rozkládací dvojlůžko. Koupelna s WC a sprchovým koutem. Apartmán je orientován na severovýchod.

APARTMÁN č.2 - Dvojka (pro 1-4 osoby)
Dvojka je nově a stylově vybavený apartmán s plochou 38 m2. Je kompletně vybaven (LCD-TV, lednice s mrazákem, mikrovlnka, rychlovarná konvice, sklokeramická deska). Obývací část tvoří 1 manželská postel a 2x jednolůžko. Koupelna je s WC a sprchovým koutem. Apartmán je orientován na jihovýchod.

APARTMÁN č. 3 - Trojka (pro 1-3 osoby)
Trojka je nově a stylově je vybavený apartmán s plochou  29 m2. Je kompletně vybaven (LCD-TV, lednice s mrazákem, mikrovlnka, rychlovarná konvice, sklokeramická deska). Obývací část tvoří 1 manželská postel a 1x jednolůžko. Koupelna je s WC a sprchovým koutem. Apartmán je orientován na jihozápad.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.